9. okt. 2016

SUPiMATKAD

…siin- ja sealpool sood ツ

Suppamine* ehk aerulauaga sõitmine on minu viimase aja lahedaim kogemus. See on nagu kõndimine vee peal… Tükkmaad mõnusam kui kajakitamine. Mulle meeldib suppamise juures just püstine asend. Seisad supilaua peal ning kasutad edasiliikumiseks tervet oma keha. Õigesti supates sa mitte ei tõmba aeru enda poole, vaid ennast aeru suunas. Väsid vähem, näed rohkem.

*SUP = Stand Up Paddling ehk aerutamine püstises asendis


Suppamisest on saanud tõeliselt edasiviiv jõud minu Taimaa avastamistel. Silmad ja mõtted on avatud uutele “jahimaadele” ning seoses sellega, kutsun kõiki, kes armastavad suppamist ning tahaksid kogeda Taimaad teistmoodi, PARADIISISAAR.ee SUPiMATKADELE.

LÄHME AVASTAME KOOS!

Kui sa aga ei tea millega tegu, siis ära pabista! Õpime ära…
Minu suppamise karjäär on ka väga värske. Ostsin oma aerulaua septembris, just enne, kui hakkasin tagasi Taimaale lendama. Eelnev kokkupuude suppamisega oli üks suur ümmargune null. Aga tahtmine suur.
Mis seal siis ikka, vaatasin paar õhtut kõikvõimast YouTube’i ja siis läksin oma Chalong’i koduranda proovima. 3-e päeva kohta pakun, et kokku 3 tundi harjutamist, mõned videoklipid veel lisaks ning olingi oma uue sõbraga valmis teele asuma. Ja nii see supitamine minu jaoks algas…

Täiendus 28.sep’17 – Olen suppamishuvilistega teinud proovimis- ja treenimispäevi nii Taimaal kui Eestis ning praktika näitab, et päris vähese ajakuluga omandab suppamise algtõed ja -nipid. Nii, et kui tahtmist on, siis tule proovi. Äkki hakkab ka meeldima:).

Supimatka varustus

Kui tahad aerulauaga normaalselt reisida, siis ainuke variant on täispuhutav aerulaud ehk iSUP (inflatable stand up paddle board). Minu lauakomplektis on siis lisaks täispuhutavale aerulauale seljakotilaadne kott (hea seljas kanda ning annab lauale kaitset), liigendatud carbon-aer, kiil, pump ja lisaks ohutusvestile ka vedru-jalarihm (Coiled Sup Leash – saab aerulaua oma jala külge kinnitada. See võib päästa Sinu Elu!). Selle komplekti kogukaaluks on 10kg. Täiesti OK ehk kui lendamist arvestada, siis saab veel teise 10kg reisivarustust endaga kaasa võtta.

Ostsin endale odava entry level supilaua – AQUA MARINA VAPOR‘i (pildil). Võtsin harjutamiseks ning senine rohke kasutus nii Taimaal kui Eestis näitab, et nimekama-tuntuma ehk kallima poole pole vaja kiigata. See laud sobib suppajale kehakaaluga kuni 80kg. Kui oled raskem (kuni 120kg), siis vaata AQUA MARINA FUSION või AQUA MARINA MAGMA aerulauda.

Supata on äge,
Jens paradiisisaarelt
 

Kui tahad anda näpu nüüd uuele harrastusele, siis omaltpoolt saaksin sulle abiks olla aerulaua soetamisel:

AQUA MARINA VAPOR

10’10″x30″x4″/330x76x10cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €490


AQUA MARINA FUSION

10’10″x30″x6″/330x76x15cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €570


AQUA MARINA MAGMA

10’10″x30″x6″/330x76x15cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €590


NB! PARADIISISAAR.ee SUPiKOMPLEKTIS on asendatud standartne alumiiniumist aer korraliku carbon-aeruga ning lisan ka hädavajaliku vedru-jalarihma! Täiskomplektis sisaldub siis täispuhutav aerulaud (iSUP), carbon-aer, vedrujalarihm, pump ja seljakott. Täpselt see, mis vaja.

*Tarneaeg ja -koht: Phuketile min. 2 nädalat. (Võin tarnida aerulaua Sulle ka Eestisse. Tarne ca 1 nädal ning hind on 15% odavam).

Kui ei viitsi lauda Eestisse tagasi vedada või sai rohkelt suveniire ostetud ja lennukilod lõhki, siis kokkuleppel ostan sinult siin Phuketil aerulaua tagasi.

Nii, et kui tahad lauaomanikuks saada, siis kirjuta mulle: [email protected] või saada oma soov päringuvormist:

Vali laud:

Vali kogus:


SUPiUUDISED

Fännid näevad-kuulevad esimesena!

 

SUPiMATKAD
SUPiMATKADjuuli 20, 2018 @ 16:42

Siin siis see “kuulus” aer

#jensparadiisisaarelt #supimatkad

SUPiMATKAD
SUPiMATKAD jagas postitust.juuli 19, 2018 @ 23:42

Järgmisel #suvelsuppanhorvaatias🏄‍♂️💦🏖

SUPiMATKAD
SUPiMATKAD asub kohas nimega Šibenik, Zagrebačka, Croatia.juuli 14, 2018 @ 23:41
Šibenik, Horvaatia

❤️🇭🇷 Imeline Horvaatia! Ilus, soe ja mõnus:).
PS. Vot täna oli seiklus ehk tehnika vedas alt... Murdsin aeru Šibeniki laguunis. Oli variant, et lasen tuulel kanda end mõnisada meetrit Šibeniki linna ja võtta takso lähtepunkti minekuks, kuid ELU ON SEIKLUS! Tegin kaasasolnud veekindlast kummikotist aerulaba ja nii vastu tuult tagasi. Üle kere rampväsinud, kuid ilusti “pesas” tagasi ning suunurgad taevani:).

#jensparadiisisaarelt #supimatkad #horvaatia

SUPiMATKAD
Load More


SUPiGALERII

 


rfwbs-slide