9. okt. 2016

SUPiMATKAD

…siin- ja sealpool sood ツ

Suppamine* ehk aerulauaga sõitmine on minu viimase aja lahedaim kogemus. See on nagu kõndimine vee peal… Tükkmaad mõnusam kui kajakitamine. Mulle meeldib suppamise juures just püstine asend. Seisad supilaua peal ning kasutad edasiliikumiseks tervet oma keha. Õigesti supates sa mitte ei tõmba aeru enda poole, vaid ennast aeru suunas. Väsid vähem, näed rohkem.

*SUP = Stand Up Paddling ehk aerutamine püstises asendis


Suppamisest on saanud tõeliselt edasiviiv jõud minu Taimaa avastamistel. Silmad ja mõtted on avatud uutele “jahimaadele” ning seoses sellega, kutsun kõiki, kes armastavad suppamist ning tahaksid kogeda Taimaad teistmoodi, PARADIISISAAR.ee SUPiMATKADELE.

LÄHME AVASTAME KOOS!

Kui sa aga ei tea millega tegu, siis ära pabista! Õpime ära…
Minu suppamise karjäär on ka väga värske. Ostsin oma aerulaua septembris 2016, Just enne, kui hakkasin tagasi Taimaale lendama. Eelnev kokkupuude suppamisega oli üks suur ümmargune null. Aga tahtmine suur.
Mis seal siis ikka, vaatasin paar õhtut kõikvõimast YouTube’i ja siis läksin oma Chalong’i koduranda proovima. 3-e päeva kohta pakun, et kokku 3 tundi harjutamist, mõned videoklipid veel lisaks ning olingi oma uue sõbraga valmis teele asuma. Ja nii see supitamine minu jaoks algas…

Täiendus 28.sep’17 – Olen suppamishuvilistega teinud proovimis- ja treenimispäevi nii Taimaal kui Eestis ning praktika näitab, et päris vähese ajakuluga omandab suppamise algtõed ja -nipid. Nii, et kui tahtmist on, siis tule proovi. Äkki hakkab ka meeldima:).

Täiendus 26.jul’18 – Mida see suppamine minu jaoks tähendab? Olen nüüdseks aerulauaga sõprust pidanud pea 2 aastat ja see suhe on viinud mind fantastilistesse paikadesse. Olen supanud Taimaa vihmametsades ja paradiisisaartel, Eesti ürgsetes jõeorgudes, saartele ja pisilaidudele ning just jõudsin tagasi Horvaatia imeliselt rannikult. Sealsed laguunid ja väikelinnad on hingematvad.
Ja siit siis tuleb minu definitsioon suppamisele – Suppamine on minu jaoks MATKAMISVIIS. Niisama rannas päikseloojangu saatel on ka vahest tore aega nautida, kuid tüdinen sellest kiiresti. Tahan rohkem funni! Tahan seiklusi, kogemusi, katsumusi, alistamisi… Olen tänulik, et SUPiMAAILM minuni jõudis ja saan teha seda, mida ma teen:).

Supimatka varustus

Kui tahad aerulauaga normaalselt reisida, siis ainuke variant on täispuhutav aerulaud ehk iSUP (inflatable stand up paddle board). Minu lauakomplektis on siis lisaks täispuhutavale aerulauale seljakotilaadne kott (hea seljas kanda ning annab lauale kaitset), liigendatud carbon-aer, kiil, pump ja lisaks ohutusvestile ka vedru-jalarihm (Coiled Sup Leash – saab aerulaua oma jala külge kinnitada. See võib päästa Sinu Elu!). Selle komplekti kogukaaluks on 10kg. Täiesti OK ehk kui lendamist arvestada, siis saab veel teise 10kg reisivarustust endaga kaasa võtta.

Ostsin endale odava entry level supilaua – AQUA MARINA VAPOR‘i (pildil). Võtsin harjutamiseks ning senine rohke kasutus nii Taimaal kui Eestis näitab, et nimekama-tuntuma ehk kallima poole pole vaja kiigata. See laud sobib suppajale kehakaaluga kuni 80kg. Kui oled raskem (kuni 120kg), siis vaata AQUA MARINA FUSION või AQUA MARINA MAGMA aerulauda.

Supata on äge,
Jens paradiisisaarelt
 

Kui tahad anda näpu nüüd uuele harrastusele, siis omaltpoolt saaksin sulle abiks olla aerulaua soetamisel:

AQUA MARINA VAPOR

10’10″x30″x4″/330x76x10cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €490


AQUA MARINA FUSION

10’10″x30″x6″/330x76x15cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €570


AQUA MARINA MAGMA

10’10″x30″x6″/330x76x15cm
Laud ootab Sind Phuketil*: €590


NB! PARADIISISAAR.ee SUPiKOMPLEKTIS on asendatud standartne alumiiniumist aer korraliku carbon-aeruga ning lisan ka hädavajaliku vedru-jalarihma! Täiskomplektis sisaldub siis täispuhutav aerulaud (iSUP), carbon-aer, vedrujalarihm, pump ja seljakott. Täpselt see, mis vaja.

*Tarneaeg ja -koht: Phuketile min. 2 nädalat. (Võin tarnida aerulaua Sulle ka Eestisse. Tarne ca 1 nädal ning hind on 15% odavam).

Kui ei viitsi lauda Eestisse tagasi vedada või sai rohkelt suveniire ostetud ja lennukilod lõhki, siis kokkuleppel ostan sinult siin Phuketil aerulaua tagasi.

Nii, et kui tahad lauaomanikuks saada, siis kirjuta mulle: [email protected] või saada oma soov päringuvormist:

Vali laud:

Vali kogus:


SUPiUUDISED

Fännid näevad-kuulevad esimesena!

 

SUPiMATKAD
SUPiMATKAD asub kohas nimega Rawai, Phuket, Thailand.dets. 7, 2018 @ 19:19
Rawai
SUPiMATKAD
SUPiMATKADnov. 27, 2018 @ 17:24
SUPiMATKAD
SUPiMATKAD
SUPiMATKAD lisas 12 uut fotot.nov. 27, 2018 @ 17:11

SUPiPÄEV YAO SAARTEL
Selle tripiga võtame ette Yao saarte paradiislikud rannad ning ühe ägeda tipu vallutamise... Loe rohkem - https://tripipood.ee/pood/supipaev-yao-saartel/

PARADIISISAAR.ee SUPiMATKAD
Ise tead, kus suppad... Mina teen seda nii - #talvelsuppanTais ja #suvelsuppanEestis Loe lähemalt - http://supimatkad.ee

Lahedaid puhkuseid soovides, Jens paradiisisaarelt https://www.instagram.com/jensparadiisisaarelt

#jensparadiisisaarelt ❤️🇹🇭#supimatkad #paradiisisaar #suppama #aerusurf #SUP #iSUP #StandUpPaddling #StandUpPaddleBoard #tripipood #tripidphuketil #tripidyaosaartel

Näita rohkem...


SUPiGALERII

 

SUPiPÄEV HIIUMAAL [tagasi galeriisse]


rfwbs-slide
error: Lehe sisu on kaitstud!