19. juuli 2015

Räägime LANTA’st

Lanta Yai on rahulik väikesaar, mis on suutnud oma eheduse säilitada. Siin on pikad liivarannad, kihava eluga lopsakad troopilised metsad ning pesuehtsad saarekülad, kus kohalikud on lahkesti valmis jagama oma lihtsat elustiili.
 
Loe LANTA YAI saarest rohkem

Saarelt leiad Moo Koh Lanta rahvuspargi, kus saab uudistada nii džunglit, mägesid kui randu. Seal asuv idülliline Tanodi rand on tuntud selle poolest, et isegi turismi kõrghooajal võib puhata ilma ühtegi hingelist kohtamata. Lisaks on toredad jalutusrajad ning vana majakas, kust avaneb jalustrabav vaade…

Sajandite jooksul on voolav vesi uuristanud koopad saare pehmetesse lubjakivikaljudesse. Koobastesse minnes tuleks arvestada seda, et rajad on suhteliselt rasked ja pingutust nõudvad ning selle tõttu ei pruugi kõigile sobida. Kui oled sportlik ja tulid seiklusi otsima, siis koobastes on see võimalus täitsa olemas. Saad pugeda läbi kitsaste pragude, ületada sügavavikke ja isegi ujuda maa-aluses basseinis.

Koh Lantal ei ole vallatlevat ööelu, kuid on piisavalt mõnusa atmosfääriga rannabaare, tulekeerutajad ning rastastiili. Jaluta lihtsalt mööda randa ja Sa leiadki need. Tavaliselt on baarid avatud seni, kuni kliente jätkub.

Majutust soovitan otsida nendest piirkondadest – Klong Nin Beach, Kan Tieng Bay ja Pra Ae Beach (Long Beach).


Vaata meie
LANTA MAJUTUSSOOVITUSI

või SAADA oma reisikuupäevad ja...


... me teeme Sulle valiku 3 hotellist, kus PARADIISISAAR.ee TIIM veedaks oma LANTA puhkuse:).
 
NB! Mida varem uurid, seda PAREM VALIK!
 
Sinu ees- ja perenimi*

 
Sinu Email*

 
Piirkond:

 
Vali majutuse tüüp

 
Kaugus rannast

 

 

 

 
1öö hind toa kohta:

 

 

 

 

 
Majutuse mugavused

 


Tuled esimest korda Taisse… Vaata siis siia!


– AVASTAJATE LANTA –

rfwbs-slide