fbpx
3. juuni 2019

Räägime LANTA’st

Lanta majutussoovitused · Esimest x Taisse

Lanta Yai on rahulik väikesaar, mis on suutnud oma eheduse säilitada. Siin on pikad liivarannad, kihava eluga lopsakad troopilised metsad ning pesuehtsad saarekülad, kus kohalikud on lahkesti valmis jagama oma lihtsat elustiili.

Loe LANTA YAI saarest rohkem
 

Saarelt leiad Moo Koh Lanta rahvuspargi, kus saab uudistada nii džunglit, mägesid kui randu. Seal asuv idülliline Tanodi rand on tuntud selle poolest, et isegi turismi kõrghooajal võib puhata ilma ühtegi hingelist kohtamata. Lisaks on toredad jalutusrajad ning vana majakas, kust avaneb jalustrabav vaade…

Sajandite jooksul on voolav vesi uuristanud koopad saare pehmetesse lubjakivikaljudesse. Koobastesse minnes tuleks arvestada seda, et rajad on suhteliselt rasked ja pingutust nõudvad ning selle tõttu ei pruugi kõigile sobida. Kui oled sportlik ja tulid seiklusi otsima, siis koobastes on see võimalus täitsa olemas. Saad pugeda läbi kitsaste pragude, ületada sügavavikke ja isegi ujuda maa-aluses basseinis.

Koh Lantal ei ole vallatlevat ööelu, kuid on piisavalt mõnusa atmosfääriga rannabaare, tulekeerutajad ning rastastiili. Jaluta lihtsalt mööda randa ja Sa leiadki need. Tavaliselt on baarid avatud seni, kuni kliente jätkub.

Majutust soovitan otsida nendest piirkondadest – Klong Nin Beach, Kan Tieng Bay ja Pra Ae Beach (Long Beach).

Lahedat Lantat,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža & Vietnami reisijuht

Lae rohkem
rfwbs-slide