3. juuni 2019

REISIKINDLUSTUS TAI REISIKS

Esimest x Taisse · Esimest x Phuketile

Reisikindlustuse all mõeldakse eelkõige meditsiiniabikindlustust. Tavaline meditsiiniabikindlustus korvab reeglina vaid vältimatu arstiabi ja meditsiinitranspordi ning repatrieerimisega seotud kulutused. Summad sõltuvad konkreetsest kindlustusseltsist ja ulatuvad kahekümne viiest tuhandest saja tuhande euroni.

Lisaks meditsiiniabikindlustusele soovitame sõlmida ka pagasi- ja reisitõrkekindlustused. Siis saate tunda end oma Tai reisil alati turvaliselt.

Reisikindlustus hüvitab järgmised välisreisi ajal tekkinud kahjud:
– ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud ravi- ja transpordikulud
– reisi tühistamise ja katkemisega seotud kulutused
– reisile hilinemisest tekkinud lisakulud
– reisipagasi varguse, transpordi käigus kadumise või kahjustumisega seotud kulutused

Kui Sul on plaanis Taimaal rentida auto, siis soovitan enne reisile minekut lisada oma reisikindlustusele ka rendiauto omavastutuskindlustus. IF ja Salva pakuvad seda tänase seisuga kindlasti. Omavastutus auto õnnetuse/hävimise/kadumise eest siin Tais on sõltuvalt autost 10 000-20 000THB ehk ca €275-550. See raha kasseeritakse rentimisel ja tagastatakse, kui tood korras auto tagasi. Kui miskit juhtub ja sulle ei tagastata seda raha, siis on võimalus esitada oma kindlustusfirmale kahjunõue.

Kurb uudis rollerirentijatele! Teid kahjuks ei aita ükski selts. Vastutate rolleri korrasoleku ja olemasolu eest oma ihu ja karvadega täielikult.

OMA REISIKINDLUSTUS SÕLMI SIIT

Probleemidevaba reisi,
Jens paradiisisaarelt

rfwbs-slide
error: Lehe sisu on kaitstud!