fbpx
3. juuni 2019

REISIKINDLUSTUS TAI REISIKS

Esimest x Taisse · Esimest x Phuketile

Reisikindlustus Tai reisiks on hädavajalik. Lendad ju praktiliselt maailma kuklapoolele, kus kliima ja tavad hoopis teised kui koduses Eestis.

Reisikindlustuse all mõeldakse eelkõige meditsiiniabikindlustust. Tavaline meditsiiniabikindlustus korvab reeglina vältimatu arstiabi, mis on Tai rahvusvahelistes haiglates kiiduväärt pluss meditsiinitranspordiga ehk kodumaale tagasi pöördumisega seotud kulutused. Kõik see kokku võib maksma minna oi kui palju… Seega enne Taisse lendamist sõlmi kindlasti endale reisikindlustus.

Lisaks meditsiiniabikindlustusele soovitame sõlmida ka pagasi- ja reisitõrkekindlustused. See nö “tagala kindlustamine” annab meelerahu ja Murphy seadusena hoiab ka kõiksugu õnnetused eemal:).

Reisikindlustus hüvitab tavaliselt järgmised enne reisi ja reisi ajal tekkinud kahjud:
– reisi tühistamise ja katkemisega seotud kulutused;
– reisipagasi varguse, transpordi käigus kadumise või kahjustumisega seotud kulutused;
– ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud ravi- ja transpordikulud;

Kui Sul on plaanis Taimaal rentida auto, siis soovitan enne reisile minekut lisada oma reisikindlustusele ka rendiauto omavastutuskindlustus. IF ja Salva pakuvad seda tänase seisuga kindlasti. Omavastutus auto õnnetuse/hävimise/kadumise eest siin Tais on sõltuvalt autost 10 000-20 000THB ehk ca €275-550. See raha kasseeritakse rentimisel ja tagastatakse, kui tood korras auto tagasi. Kui miskit juhtub ja sulle ei tagastata seda raha, siis on võimalus esitada oma kindlustusfirmale kahjunõue.

Kurb uudis rollerirentijatele! Teid kahjuks ei aita ükski selts. Vastutate rolleri korrasoleku ja olemasolu eest oma ihu ja karvadega täielikult.

OMA REISIKINDLUSTUS SÕLMI SIIT

Probleemidevaba reisi,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža & Vietnami reisijuht
 

rfwbs-slide