26. aug. 2017

Soodsad lennupiletid Taisse

Soodsad lennupiletid Taisse kuluvad igaühele ära! Siis saab rohkem TRIPPIDA , eks ツ

KUIDAS LEIDA SOODSAID PILETEID?

Esimest x Taisse · Esimest x Phuketile

Väga hea koht, kus leiab suurepärase hinnaga lennupileteid Taisse on Trip.ee sooduspakkumiste rubriik.
Nad hoiavad kõikidel Tallinna ja selle lähilinnade lennupakkumistel silma peal ning postitavad iganädalaselt mitmeid pakkumisi nii Bangkokki, Krabisse kui Phuketile. Kõik Trip.ee sooduspakkumised Taisse leiad üles SIIT.

Soodsad lennupiletid Taisse on leitavad ka PARADIISISAAR.ee FB GRUPILEHEL. Nii, et liitu ja näe sooduspakkumisi esimeste seas!

OTSI LENNUPILETEID ISE!

Lennupiletite maksumus ampsab Sinu Tai reisieelarvest päris kopsaka summa. Seega, need mõned kulutatud minutid netis surfamiseks võivad tuua Sulle päris kopsaka võidu…

Enne piletite otsimist võta arvesse järgnev –

– Lennufirmad teevad oma sooduspakkumiste kampaaniaid peamiselt suvekuudel.

– “Räägitakse”, et lennupiletid on soodsaimad 60 päeva enne väljalendu.

– Kõige soodsam nädalapäev lendamiseks on üldiselt teisipäev, kõige kallim aga pühapäev.

– Soodsamad piletid on õhtuste väljumisaegadega. Keskpäeval on lennud ligikaudu 8% kallimad kui õhtul.

– Kõige populaarsemad lennufirmad Tai suunal on Aeroflot, Turkish Airlines ja Etihad Airways.

– Jõulude- ja aastavahetuse ajaks ära looda saada “hea hinnaga” lennupileteid. Sel ajal on kõigil ju puhkus!

PARIM on MOMONDO

Tai lennupiletite otsimiseks ja võrdlemiseks kasuta eestikeelset lennupiletite otsimise-võrdlemise keskkonda MOMONDO.ee. See annab hea ülevaate lennufirmade pakutavatest liinilendudest. Välja on toodud lennukestvused, vahemaandumiste arv ja aeg, erinevate müügikeskondade hinnad, jpm. Väga ülevaatlik!

Otsi pileteid algusega Tallinn ja Helsinki. Võid ka vaadata Stockholmi, kui see istub Sinu jaoks paremini. Lõuna-Eestlastele lisaks veel Riia. Sihtkohaks Phuket, Krabi või Bangkok. Kuidas BKK-st edasi? Vaata siit.

Läbi Momondo saad oma pileti(d) parima võimaliku hinnaga ka ära osta. Selleks vajuta lihtsalt nupule MINE LEHELE.
NB! Makstes kaardiga võib lisanduda lisatasu! Näed seda enne tasumisprotsessi. Näiteks läbi Tickets.ee ostes ei ole lisatasu, kui tasud VISA kaardiga. Kui tasud Mastercard Debit/Credit või VISA Debit/Credit kaardiga, siis lisandub €15. Pangaülekandega tasumisel lisandub samuti €15.

Hinnavõitu võid saada ka, kui mängid kohaloleku ajaga. Vahest on soodsam olla kohapealpaar päeva lisaks. Näiteks 17päeva.
NB! Võta arvesse, et lennupiletite hinnad muutuvad pidevalt (tõusevad-langevad) ja kõige odavam ei ole alati odavaim! Kindlasti jälgi lennukestvusi ja peatuste arvu ehk kui lennuvahe on pikk, siis suure tõenäosusega kukud lennujaamas lisakulusid tegema… Nii, et võta seda kindlasti arvesse.

Lennufirmad

mis on viimastel aastatel oma heade pakkumistega silma jäänud. Ja need on FINNAIR, AEROFLOT, TURKISH AIRLINES, CATHAY PASIFIC, KLM, QATAR AIRWAYS, LUFTHANSA, NORWEGIAN AIR, UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES. Kindlasti on neid veel, kuid need meenusid hetkel.

Kui sa ei pea oma puhkust pikalt ette planeerima ehk oled valmis reisima kas või järgmisel päeval, siis alates novembrist on võimalik saada häid viimase hetke pakkumisi Soome turismifirmade (Aurinkomatkat, TUI) tšarterlendudele. Võimalik saada ka pakette koos hotelliga. Üks selliste pakkumiste kajastaja on näiteks soomekeelne Rantapallo.fi.

Saabu otse PHUKETILE!

Olen korduvalt kasutanud Aerofloti 1-e vahemaandumisega lende liinil TALLINN-MOSKVA-PHUKET või vastupidi. Edasi-tagasi lennuhinnad €600-700.

Nii saabutakse Phuketile…

soodsad lennupiletid taisse

TAI SISELENNUD

Suvarnabhumi Airport (BKK) on Bangkoki rahvusvaheline lennujaam, kus siis paljud eestimaalased saavad oma jala esmakordselt Taimaa pinnale panna…
Eelkõige soovitan Bangkokki saabuda neil, kel plaan rännata edasi Põhja- või Ida-Taisse. Need, kes soovivad oma puhkuse veeta Lõuna-Tais, siis otsige koheselt otselende Phuketile või Krabisse. Võidate ajas ja mugavuses.

SUVARNABHUMI lennujaamast saad edasilende erinevatesse Tai sihtkohtadesse teha järgmiste lennufirmadega: THAI SMILE, THAI AIRWAYS, BANGKOK AIRWAYS.

NB! Bangkok Airways ja Thai Airways on ainukesed lennufirmad, mis lendavad Samui saarele. Ja ainult Bangkok Airways’iga saad Trat’i lennujaama (sealt saab mugavamalt Chang’i saarele).

PANE TÄHELE! Bangkokis on 2 lennujaama. Lisaks Suvarnabhumi’le on ka Don Muang Airport (DMK), kus väljuvad nn. odavlennufirmad ja tuntumad neist on:
AIRASIA, THAI SMILE, THAI LION AIR, NOK AIR, ORIENT THAI.

Lennujaama vahetuseks arvesta ca 2tundi ning saad seda teha kas taksoga (ajaliselt kiireim valik, kui takso kasutab Express Way’d ehk kiirteed), lennufirma poolt pakutava tasuta transfeeriga (AirAsia näiteks) või lennujaama enda tasuta bussiga.

Tai siselende OTSI-VÕRDLE-OSTA siit:

SOOVITUS:

Kui Sa saabud Taimaale rohke pagasiga ehk Sul on rohkem kui ainult käsipagas, siis osta oma siselend Suvarnabhumi lennujaamast väljuvale lennule. Ära hakka üldse mõtlemagi lennujaama vahetusele, sest odavlennufirmade lennupiletid on odavad vaid siis, kui Sa reisid käsipagasiga. Kui Sul on seda rohkem (8+kg), siis Sa pead juurde ostma äraantava pagasi jaoks lisa kilogramme. Ja nüüd muutuvad enamasti odavlennufirma piletimaksumused samaväärseks või isegi kallimaks, kui Suvarnabhumi lennuväljalt edasilennud…

UUDISED:

Otse Pattayalt U-Tapao lennujaamast (UTP) saab lennata nüüd igapäevaselt AIRASIA’ga Phuketile, AIRASIA ja THAI LION AIR’iga Chiang Maisse ning BANGKOK AIRWAYS’iga Samuile. Vastupidi lendavad ka…

Lisatud 2.aprill’18

Soodsaid pileteid Taisse,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža & Vietnami reisijuht

PARADIISISAAR.ee MAJUTUSSOOVITUSED

· MINU PHUKET · PHUKET · PHUKETI PARIMAD RANNAHOTELLID · KRABI · PHI PHI · LANTA · LIPE · YAO YAI · YAO NOI · KHAO LAK · KHAO LAKI PARIMAD RANNAHOTELLID · PAYAM · KHANOM · SAMUI · PHANGAN · TAO · HUA HIN · BAN KRUT · CHANG · BANGKOK · CHIANG MAI · CHIANG RAI · PARIMAD BRONEERIMISSAIDID ·


LEIUD ja PAKKUMISED

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas kasutaja Trip.ee postitust.dets. 6, 2018 @ 19:02

Veeda jõulud päikeselises Tais! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krabile on saadaval al 345€ eest. Lisainfo Trip.ee's: https://trip.ee/odavad-lennupiletid/edasi-tagasi-lennupiletid-helsingist-krabile-al-345-joulud

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas sinu postitust.dets. 6, 2018 @ 12:17

Käsipagasiga 09.12 Phuketile...

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas kasutaja Trip.ee postitust.dets. 2, 2018 @ 10:35

Kevadeks hea hinnaga piletid Phuketile

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas kasutaja Trip.ee postitust.nov. 30, 2018 @ 7:16

Jõuludeks Taimaale

Näita rohkem...
rfwbs-slide
error: Lehe sisu on kaitstud!