26. aug. 2017

Soodsad lennupiletid Taisse

Soodsad lennupiletid Taisse kuluvad igaühele ära! Siis saab rohkem TRIPPIDA , eks ツ

LENNUPILETID MOMONDO’st

TALLINN-PHUKET-TALLINN
Kohapeal: 15päeva/14ööd
 
· APR’18 al.€542
· OCT’18 al.€555 · NOV’18 al.€555 · DEC’18 al.€555 · JAN’19 al.€595 · FEB’19 al.€607 ·

 

Seisuga 13.mar’18 leidsin ülalolevad hinnad. Kriteeriumiks on kõige odavam hind ja kohal 14ööd. Hinnavõitu saad pisut lisaks, kui mängid kohaloleku ajaga (lehel olevast graafikust näed hindasid päevade järgi). NB! Võta arvesse, et need hinnad muutuvad pidevalt (tõusevad-langevad) ja kõige odavam ei ole alati odavaim! Kindlasti jälgi lennukestvusi ja peatuste arvu ehk kui lennuvahe on pikk, siis suure tõenäosusega kukud lennujaamas lisakulusid tegema… Nii, et võta seda kindlasti arvesse.

 

HOOAEG 2018-19 LEIUD & PAKKUMISED

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas viidet.mai 18, 2018 @ 16:31
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas viidet.mai 17, 2018 @ 12:18
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused jagas sinu albumit "AO YON'i PANKRANNIK".apr. 7, 2018 @ 13:26
Load More

PARADIISISAAR.ee MAJUTUSSOOVITUSED

· PHUKET · KRABI · PHI PHI · LANTA · LIPE · YAO YAI · KHAO LAK · SAMUI · PHANGAN · TAO · CHANG · BANGKOK ·


KUIDAS LEIDA SOODSAID PILETEID?

Esimest x Taisse

Lennupileti maksumus ampsab Sinu Tai reisi eelarvest päris kopsaka summa. Seega oma reisi planeerimisel võta arvesse järgnev –

– Lennufirmad teevad oma sooduspakkumiste kampaaniaid peamiselt suvekuudel.

– “Räägitakse”, et lennupiletid on soodsaimad 6 nädalat enne väljalendu.

– Jõulude- ja aastavahetuse ajaks ära looda saada “hea hinnaga” lennupileteid. Sel ajal on kõigil ju puhkus!

– Kui sa ei pea oma puhkust pikalt ette planeerima ehk oled valmis reisima kas või järgmisel päeval, siis alates novembrist on võimalik saada häid viimase hetke pakkumisi Soome turismifirmade (Aurinkomatkat, TUI) tšarterlendudele. Võimalik saada ka pakette koos hotelliga.

– Tai lennupiletite sooduspakkumisi kajastan pidevalt PARADIISISAAR.ee FB GRUPILEHEL. Nii, et liitu meiega ja näe sooduspakkumisi esimeste seas!

– Tai lennupiletite otsimiseks ja võrdlemiseks kasuta eestikeelset momondo.ee keskonda. See annab hea ülevaate lennufirmade pakutavatest liinilendudest. Välja on toodud lennukestvused, vahemaandumiste arv ja aeg, erinevate müügikeskondade hinnad, jpm. Väga ülevaatlik!

Leia oma unistuste reis oma unistuste hinnaga!

 
– Otsi pileteid algusega Tallinn ja Helsinki. Lõuna-Eestlastele lisaks veel Riia. Sihtkohaks Phuket, Krabi või Bangkok. Kuidas BKK-st edasi? Vaata siit.

– Läbi Momondo saad oma pileti(d) parima võimaliku hinnaga ka ära osta. Selleks vajuta lihtsalt nupule MINE LEHELE.
NB! Makstes kaardiga võib lisanduda lisatasu! Näed seda enne tasumisprotsessi. Näiteks läbi Tickets.ee ostes ei ole lisatasu, kui tasud VISA kaardiga. Kui tasud Mastercard Debit/Credit või VISA Debit/Credit kaardiga, siis lisandub €15. Pangaülekandega tasumisel lisandub samuti €15.

Lõpetuseks märgin ära ka lennufirmad, kes on viimastel aastatel oma heade pakkumistega silma jäänud. Ja need on FINNAIR, AEROFLOT, TURKISH AIRLINES, CATHAY PASIFIC, KLM, QATAR AIRWAYS, LUFTHANSA, NORWEGIAN AIR, UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES. Kindlasti on neid veel, kuid need meenusid hetkel.
Ja Soome tšarterite pakkumisi kajastab näiteks Rantapallo.fi.

TAI SISELENNUD

Suvarnabhumi Airport, lennujaama koodiga BKK, on Bangkoki rahvusvaheline lennujaam, kus siis paljud eestimaalased saavad oma jala esmakordselt Taimaa pinnale panna…
Eelkõige soovitan Bangkokki saabuda neil, kel plaan rännata edasi Põhja- või Ida-Taisse. Need, kes soovivad oma puhkuse veeta Lõuna-Tais, siis otsige koheselt otselende Phuketile või Krabisse. Võidate ajas ja mugavuses.

SUVARNABHUMI lennujaamast saad edasilende erinevatesse Tai sihtkohtadesse teha järgmiste lennufirmadega: THAI SMILE, THAI AIRWAYS, BANGKOK AIRWAYS.

NB! Bangkok Airways ja Thai Airways on ainukesed lennufirmad, mis lendavad Samui saarele. Ja ainult Bangkok Airways’iga saad Trat’i lennujaama (sealt saab mugavamalt Chang’i saarele).

PANE TÄHELE! Bangkokis on 2 lennujaama. Lisaks Suvarnabhumi’le on ka Don Muang Airport koodiga DMK, kus väljuvad nn. odavlennufirmad ja tuntumad neist on:
AIRASIA, THAI SMILE, THAI LION AIR, NOK AIR, ORIENT THAI.

Lennujaama vahetuseks arvesta ca 2tundi ning saad seda teha kas taksoga (ajaliselt kiireim valik, kui takso kasutab Express Way’d ehk kiirteed), lennufirma poolt pakutava tasuta transfeeriga (AirAsia näiteks) või lennujaama enda tasuta bussiga.

Tai siselende OTSI-VÕRDLE-OSTA siit:

SOOVITUS: Kui Sa saabud Taimaale rohke pagasiga ehk Sul on rohkem kui ainult käsipagas, siis osta oma siselend Suvarnabhumi lennujaamast väljuvale lennule. Ära hakka üldse mõtlemagi lennujaama vahetusele, sest odavlennufirmade lennupiletid on odavad vaid siis, kui Sa reisid käsipagasiga. Kui Sul on seda rohkem (8+kg), siis Sa pead juurde ostma äraantava pagasi jaoks lisa kilogramme. Ja nüüd muutuvad enamasti odavlennufirma piletimaksumused samaväärseks või isegi kallimaks, kui Suvarnabhumi lennuväljalt edasilennud…

Saabu otse PHUKETILE! Olen korduvalt kasutanud Aerofloti 1-e vahemaandumisega lende liinil TALLINN-MOSKVA-PHUKET või vastupidi. Edasi-tagasi lennuhinnad ca €600-700. Sept’2017 tulin näiteks RIIA-MOSKVA-PHUKET. Ühe suuna hind läbi momondo tuli €278 ja Moskvas lennuvahe ainult 1,5h…

Nii saabutakse Phuketile…

soodsad lennupiletid taisse

Soodsaid pileteid Taisse,
Jens paradiisisaarelt

rfwbs-slide