fbpx
3. juuni 2020

Soodsad lennupiletid Taisse

Soodsad lennupiletid Taisse kuluvad igaühele ära! Siis saab rohkem TRIPPIDA , eks ツ

KUIDAS LEIDA SOODSAID PILETEID?

Esimest x Taisse  ·  Esimest x Phuketile

Suurepärase hinnaga lennupileteid Taisse näed alati Trip.ee sooduspakkumiste rubriigis.
Nad hoiavad kõikidel Tallinna ja selle lähilinnade lennupakkumistel pidevalt silma peal ning postitavad pidevalt häid lennupakkumisi Krabisse, Phuketile, Bangkokki kui Chiang Maisse.

Soodsad lennupiletid Taisse on leitavad ka PARADIISISAAR.ee FB GRUPILEHEL. Nii, et liitu ja näe sooduspakkumisi esimeste seas!

OTSI LENNUPILETEID ISE!

Lennupiletite maksumus ampsab Sinu Tai reisieelarvest päris kopsaka summa. Seega, need mõned kulutatud minutid netis surfamiseks võivad tuua Sulle päris kopsaka võidu…

Enne piletite otsimist võta arvesse järgnev –

  • Lennufirmad teevad oma sooduspakkumiste kampaaniaid peamiselt suvekuudel.
  • “Räägitakse”, et lennupiletid on soodsaimad 60 päeva enne väljalendu.
  • Kõige soodsam nädalapäev lendamiseks on üldiselt teisipäev, kõige kallim aga pühapäev.
  • Soodsamad piletid on õhtuste väljumisaegadega. Keskpäeval on lennud ligikaudu 8% kallimad kui õhtul.
  • Kõige populaarsemad lennufirmad Tai suunal on Finnair, Aeroflot, Turkish Airlines ja Etihad Airways.
  • Jõulude- ja aastavahetuse ajaks ära looda saada “hea hinnaga” lennupileteid. Sel ajal on kõigil ju puhkus!

OTSI MOMONDO’st

Tai lennupiletite otsimiseks ja võrdlemiseks kasuta eestikeelset lennupiletite otsimise-võrdlemise keskkonda momondo.ee. See annab hea ülevaate lennufirmade pakutavatest liinilendudest. Välja on toodud lennukestvused, vahemaandumiste arv ja aeg, erinevate müügikeskondade hinnad, jpm. Väga ülevaatlik!

Otsi pileteid algusega Tallinn ja Helsinki. Võid ka vaadata Stockholmi, kui see istub Sinu jaoks paremini. Lõuna-Eestlastele lisaks veel Riia. Sihtkohaks Phuket, Krabi või Bangkok. Kuidas Bangkokist edasi? Vaata siit.

Läbi Momondo saad oma pileti(d) parima võimaliku hinnaga ka ära osta. Selleks vajuta lihtsalt nupule MINE LEHELE.
NB! Makstes kaardiga võib lisanduda lisatasu! Näed seda enne tasumisprotsessi. Näiteks läbi Tickets.ee ostes ei ole lisatasu, kui tasud VISA kaardiga. Kui tasud Mastercard Debit/Credit või VISA Debit/Credit kaardiga, siis lisandub €15. Pangaülekandega tasumisel lisandub samuti €15.

Hinnavõitu võid saada ka, kui mängid kohaloleku ajaga. Vahest on soodsam olla kohapealpaar päeva lisaks. Näiteks 17päeva.
NB! Võta arvesse, et lennupiletite hinnad muutuvad pidevalt (tõusevad-langevad) ja kõige odavam ei ole alati odavaim! Kindlasti jälgi lennukestvusi ja peatuste arvu ehk kui lennuvahe on pikk, siis suure tõenäosusega kukud lennujaamas lisakulusid tegema… Nii, et võta seda kindlasti arvesse.

Lennufirmad

Viimastel aastatel on oma heade pakkumistega silma jäänud AEROFLOT, TURKISH AIRLINES, QATAR AIRWAYS, FINNAIR, LUFTHANSA. Kindlasti on neid veel, kuid need meenusid hetkel.

Kui sa ei pea oma puhkust pikalt ette planeerima ehk oled valmis reisima kas või järgmisel päeval, siis alates novembrist on võimalik saada häid viimase hetke pakkumisi Soome turismifirmade (Aurinkomatkat, TUI) tšarterlendudele. Võimalik saada ka pakette koos hotelliga. Üks selliste pakkumiste kajastaja on näiteks soomekeelne Rantapallo.fi.

Nii saabutakse Phuketile…

soodsad lennupiletid taisse

TAI SISELENNUD

Suvarnabhumi Airport (BKK) on Bangkoki rahvusvaheline lennujaam, kus siis paljud eestimaalased saavad oma jala esmakordselt Taimaa pinnale panna…
Eelkõige soovitan Bangkokki saabuda neil, kel plaan rännata edasi Põhja- või Ida-Taisse. Need, kes soovivad oma puhkuse veeta Lõuna-Tais, siis otsige koheselt otselende Phuketile või Krabisse. Võidate ajas ja mugavuses.

SUVARNABHUMI lennujaamast saad edasilende erinevatesse Tai sihtkohtadesse teha järgmiste lennufirmadega: AIRASIA, THAI VIETJET, THAI SMILE, THAI AIRWAYS, BANGKOK AIRWAYS.

NB! Bangkok Airways ja Thai Airways on ainukesed lennufirmad, mis lendavad Samui saarele. Ja ainult Bangkok Airways’iga saad Trat’i lennujaama (sealt saab mugavamalt Chang’i saarele).

PANE TÄHELE! Bangkokis on 2 lennujaama. Lisaks Suvarnabhumi’le on ka Don Muang Airport (DMK), kus väljuvad nn. odavlennufirmad ja tuntumad neist on:
AIRASIA, THAI VIETJET, THAI SMILE, THAI LION AIR, NOK AIR, ORIENT THAI.

Lennujaama vahetuseks arvesta ca 2tundi ning saad seda teha kas taksoga (ajaliselt kiireim valik, kui takso kasutab Express Way’d ehk kiirteed), lennufirma poolt pakutava tasuta transfeeriga (AirAsia näiteks) või lennujaama tasuta bussiga.

Tai siselende OTSI-VÕRDLE-OSTA siit:

SOOVITUS:

Kui Sa saabud Taimaale rohke pagasiga ehk Sul on rohkem kui ainult käsipagas, siis osta oma siselend Suvarnabhumi lennujaamast väljuvale lennule. Ära hakka üldse mõtlemagi lennujaama vahetusele, sest odavlennufirmade lennupiletid on odavad vaid siis, kui Sa reisid käsipagasiga. Kui Sul on seda rohkem (7+kg), siis Sa pead juurde ostma äraantava pagasi jaoks lisa kilogramme. Ja nüüd muutuvad enamasti odavlennufirma piletimaksumused samaväärseks või isegi kallimaks, kui Suvarnabhumi lennuväljalt edasilennud…

Soodsaid pileteid Taisse,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža & Vietnami reisijuht


PARADIISISAAR.ee MAJUTUSSOOVITUSED

·  PHUKET  ·  PHUKETI PARIMAD RANNAHOTELLID  ·  KRABI  ·  PHI PHI  ·  LANTA  ·  JUM  ·  LIPE  ·  YAO YAI  ·  YAO NOI  ·  KHAO LAK  ·  KHAO LAKI PARIMAD RANNAHOTELLID  ·  PAYAM  ·  KHANOM  ·  SAMUI  ·  PHANGAN  ·  TAO  ·  HUA HIN  ·  BAN KRUT  ·  CHANG  ·  BANGKOK  ·  CHIANG MAI  ·  CHIANG RAI  ·

PARADIISISAAR.ee LENNUPAKKUMISED

PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedjuuli 6, 2024 @ 12:11
Sügis 24
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedjuuni 29, 2024 @ 20:29
Väljumised pea igas kuus…
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedjuuni 9, 2024 @ 0:51
Finnairiga on otseim tee!
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedmai 16, 2024 @ 19:10
SWISS koostöös Lufthansa ja Austrianiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tai Kuningriiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinn...
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedmai 14, 2024 @ 11:15
Sügisel Taimaale!
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitused
PARADIISISAAR.ee Majutussoovitusedmai 8, 2024 @ 14:08
Air China pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Stockholmist Taisse. Ühe ümberistumisega lennupiletid Stockholmist Bangkokki, Phuketile ja Chiang Mai...
Lae rohkem
rfwbs-slide