fbpx
22. okt. 2021

Montenegro loodusmatkad

☀️ Matkame ☀️ Pildistame ☀️ Puhkate ☀️

Aadria mere rannikul asuv Montenegro on oma müstiliste vaadete ja armsate mereäärsete vanalinnakestega Balkani pisike pärlike. Lisaks toredad kohalikud, freskodest tulvil kloostrid ja muidugi Montenegro köök. Kes sööb, see jaksab:).

KUS ÖÖBIDA?

Mereäärsed vanalinnad

KotorBudvaHerceg NoviUlcinj

Rannad ja kuurortid

JazMogrenBudvaBečićiSveti StefanPetrovacVelika Plaža

MONTENEGRO LOODUSMATKAD

Samuti on Montenegro loodusmatkajate paradiis. Väikesest Eestist veel väiksem riik on oma nime vääriline. Seal on tõsiselt mägine, mis tähendab meile rohkelt seiklusi, avastamisi, õnnestumisi…
Minu lemmikpiirkonnaks on Montenegro põhjaossa jääv Durmitori rahvuspark oma Dinaari mäestiku (Dinaric Alps), liustikujärvede ja Euroopa sügavaimate kanjonitega. Vaated, vaated, ahh!

Põhiinfo:

Eestist oled ära vastavalt soovile 3, 4, 7, 14 või… ööd, millest minu loodusmatka osa hõlmab esimesed 4p/3ööd. Ülejäänud päevad sätime Sinu soovide järgi…
Parima otselennu Tallinnast leiab Airbaltic’uga Dubrovnikusse (vaid 20min autosõidu kaugusel Montenegro piirist). Edasi-tagasi tavahind al. 234€/in. Väljuvad/saabuvad hetkel teisipäeval (kohal min 4 ööd) ja laupäeval (kohal min 3 ööd).

Meie Road Tripiliku matkapuhkuse marsruut on:
Dubrovnik – Herceg Novi vanalinn – Durmitori rahvuspark (Sedlo kuru läbimine, Prutaši mäetipumatk, Nevidio kanjoni läbiujumine*, Tara ja Curevac kanjonite matk) – Ostrogi kloostri külastus – Perasti vanalinn – Kotori vanalinn – Kotori kindluse vana mägiteematk – Kotori lahe paaditripp (Our Lady of the Rocks, allveelaevade tunnelid, Blue Cave, jm) – Dubrovnik.
Liigume ringi 9-kohalise minibussiga. Autoratastel ca 600km ja omal jalgadel ca 35km.
* omal soovil

Loodusmatka ajal majutume Double- ja Twin vooditega tubades. Esimesed 2 ööd oleme ühes Durmitori rahvuspargi majutuskohas ja kolmanda veedame Kotori vanalinnas.

Meie Montenegro loodusmatkal on 9 söögikorda (3HS/3LS/3ÕS).
Hommikusööke pakuvad meile meie majutuskohad. Looduse keskel lõunatamiseks ja energia saamiseks on meil Meki matkatoidud (varakult märku andes saab tellida ka vegan-, gluteenivaba-, laktoosivaba- ja lihavaba matkatoite!). Lisaks joogivesi, tee/kohv, puuviljad ja energiaampsud. Õhtuti kinnitame keha kohalikes konoobades:).

Hind:

Montenegro loodusmatka ja Euroopa lõunapoolseim fjordi Kotori lahe (Boka Kotorska) paaditripi maksumus koos teejuhi, transfeeride, hommiku-, lõuna- ja õhtusöökide ning majutusega on €699/in.
See hind ei sisalda lennupileteid, Nevidio kanjoni “vesist” läbimist (€100), vaatamisväärsuste pileteid ega reisitõrke- ja meditsiiniabikindlustust.
Kui oled juba Montenegros, siis parima kohtumispaiga lepime jooksvalt kokku.

MILLAL TOIMUB?

Et meie Montenegro loodusmatkad saaksid teoks, siis palun anna endast varakult märku!

Reisin, et pildistada. Pildistan, et reisida.
Fotod © Jens paradiisisaarelt
Sinu Montenegro rajaleidja

Loe 🇲🇪 matkapuhkusest lähemalt

Montenegro loodusmatkad

rfwbs-slide